UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA:
S Pneus-Online je prodej Vašeho automobilu nebo motocyklu snadný!

Vše, co musíte udělat na inzertních stránkách Pneus-Online, je vytvořit a vydat inzerát o svém automobilu nebo motocyklu. Vytvoření a vydání Vašeho inzerátu zahrnuje pouze čtyři jednoduché kroky.
Proces je velmi snadný a uživatelsky extrémně přívětivý.

Následujte pouze níže uvedené informace této uživatelské příručky a spusťte svou inzertní kampaň hned teď!
Krok 1: Zadejte informace o Vašem vozidle
Klikněte na „Umístění Vašich inzerátů“ na domácí stránce Pneus-Online. To Vás dovede ke straně vyžadující informace o Vašem vozidle.

Prvním krokem vedoucím k vytvoření Vašeho inzerátu je výběr druhu vozidla - buď automobil/pomocné vozidlo, nebo motocykl - pro které chcete umístit inzerát.

Poté přejděte k vložení detailních informací o Vašem vozidle.
Informace o vozidle:
Jestliže odesíláte inzerát pro automobil/pomocné vozidlo, vyplňte níže uvedené informace o svém vozidle tak, že si zvolíte z nabízených možností:

- Kategorie vozidla
- Značka vozidla
- Model
- Verze
- Rok
- Typ převodovky
- Dveře
- Obsah motoru
- Barva
- Km
- Cena

V případě, že jste prvním uživatelem vozidla, nezapomeňte zkontrolovat okénko „první majitel“.
Informace o motocyklu:
V případě, že odesíláte inzerát pro motocykl, vyplňte níže uvedené informace o svém motocyklu tak, že si zvolíte z nabízených možností:

- Kategorie motocyklu
- Značka motocyklu
- Barva
- Rok
- Km
- Cena

V případě, že jste prvním uživatelem motocyklu, nezapomeňte zkontrolovat okénko „první majitel“.
Zvláštní vybavení a poznámky:
Doplňte do sloupce „zvláštní vybavení“ speciální prvky Vašeho vozidla.
Ve sloupci „poznámky“ můžete specifikovat své připomínky k vozidlu (zvláštní detaily, škrábance, celkový stav vozidla, atd…)
Přenášení fotografií:
Můžete nahrát až čtyři fotografie Vašeho vozidla. Tato část není povinná, nicméně velmi vlivná pro uskutečnění obchodu. Při přenášení fotografií Vašeho vozidla (vozidlo/motocykl) focených z různých úhlů dosáhne kupec jasné představy a projeví větší zájem o koupi vozidla. Jelikož mohou fotografie říci více než slova, budou konec konců zvyšovat motivaci k prodeji.
Jak? Můžete vybrat fotografie z Vašeho počítače kliknutím na tlačítko „prohlížet“. Jakmile vyberete fotografii, klikněte pro další krok na tlačítko „Ok“.
Krok 2: Vytvoření Vašeho účtu
V dalším kroku budete požádáni, abyste vytvořili účet na inzertní stránce Pneus-Online. Pokud již účet máte, vložte pouze Vaše existující uživatelské jméno a heslo pro registraci na webových stránkách. Zapsání do Vašeho účtu Vám pomůže držet stopu se všemi inzeráty, které posíláte na webové stránky.
Pro nové uživatele:
V případě, že jste nový uživatel, musíte vložit níže uvedené informace a pro vyplnění Vám bude zobrazen náhled na Váš inzerát.

- E-mailová adresa
- Heslo a ověřovací heslo
- Titul
- Křestní jméno a příjmení
- Adresa a telefonní číslo
- Směrovací číslo, město a země

Existují možnosti zobrazení informací o prodejci. Spolu se zobrazeným jménem/příjmením a adresou můžete zobrazit buď pouze Vaši e-mailovou adresu, nebo Vaše telefonní číslo nebo obojí. Po vytvoření účtu přejdete k náhledové části Vašeho inzerátu.
Existující uživatel:
Jestliže jste existující uživatel, klikněte po vložení Vaší e-mailové adresy a hesla na tlačítko „Ok“ pro vstup na Váš účet, automaticky přejdete k náhledové části inzerátu.
Krok 3: Prohlédnutí Vašeho inzerátu
V náhledové sekci se inzerát zobrazí tak, jako by se zobrazil na webových stránkách. S názvem vozidla a cenou zobrazenými v první řadě, následovanými počtem návštěv uskutečněných prohlížejícími návštěvníky a datem a časem, kdy byl inzerát vytvořen. Veškeré další příslušné informace (kategorie, verze, rok, kilometry a charakteristické prvky vozidla) budou vypsány spolu s vybavením a poznámkami. Pokud jste přenesli fotografie vozidla, budou vystaveny v pravé části stránky.
Krok 4: Konečné potvrzení
Poté, kdy obdržíte v konečném kroku oznámení „ Váš inzerát byl potvrzen“, bude Váš inzerát online k nahlédnutí pro každého ve světě.

PNEUS-ONLINE nenese odpovědnost za obsah a využití inzerátů umístěných na své internetové stránce.
Západní Evropa :
Východní Evropa :
Amerika :
Asie :
Afrika :
Oceánie :
Ojeté auto, ojetý motocykl, ojeté 4x4, ojetý skútr, koupě vozidla, prodej vozidla, koupit vozidlo, prodat vozidlo, prodej motocyklu, prodat motocykl, inzeráty auta, inzeráty motocykly
Alfa Roméo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Toyota, Volkswagen